• לאחרונה
למה-יו הקרנה הולוגרפית אוהד עירום העין 3D הקרנה הולוגרפית מנורת Led מושעה אווירי הדמיה תלייה על קיר פרסום מכונת סטריאו אוהד החדרת מסך 65cm (צבע : AU, גודל : 65g)

למה-יו הקרנה הולוגרפית אוהד עירום העין 3D הקרנה הולוגרפית מנורת Led מושעה אווירי הדמיה תלייה על קיר פרסום מכונת סטריאו אוהד

ILS 33.75
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

●מגניב, תלת-מימדי, הולוגרפית, לשפר את תשומת הלב, לשפר את ההשפעה החזותית.WIFI העברות תוכן, אשר יכול להיות מרחוק מניפולציות כדי להחליף את תוכן ולשדרג. ●הוא קטן בגודל, נייד, קל להתקין, יש טווח רחב של תרחישי שימוש. ●תמונה ברורה, קל להחליף פרסום תוכן, תמיכה משותפת תמונות, אנימציה, תצוגת תמונה. ●הוא מתאים עבור בתי קולנוע, נמלי תעופה, מרכזי קניות, רכבת תחתית, עיר פרסומות, תערוכות ומקומות אחרים. ●חי הולוגרפית התצוגה של סחורות, דינמיות ברשת המדיה של פרטי המוצר קל לזהות, החלים על מידע הפקודה יישום של סחורות. ·גודל המוצר 650*650*55mm·Rated power 8ow·תצוגה בגודל 64*64cm Input מתח 12 V·רזולוציה 1152*1152·זווית צפייה 170°מספר של המנורה חרוזים 4*288.קיבולת כרטיס TF 16 GB·מהירות 700 סל " ד·שליטה מרחוק תמיכה·העלאת שיטה : כרטיס TF, אפליקציה, מחשב, ענן, אודיו Bluetooth אופציונלי·תוכן בפורמט MP4, AVI, RMVB, JPG·מספר החדרת תמיכה.

פרטים נוספים

מבחר קונים