• לאחרונה
Godox פרבולי לאור התמקדות המערכת P128 ערכת פרבולי Softbox , מהר-הגדרת בואן הר Godox עבור SL-60W SL150WII VL150 VL300 UL150 UL60 SZ150R SZ200BI ו בואן הר Falsh (P128 קיט)

Godox פרבולי לאור התמקדות המערכת P128 ערכת פרבולי Softbox , מהר-הגדרת בואן הר Godox עבור SL-60W SL150WII VL150 VL300 UL150

ILS 84.60
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

【נכון פרבולי】רק רפלקטור שעיצבו במיוחד כמו פרבולה נותן thecharacteristic אור ביצועים, איך זה requiredto להיות, באמת פרבולי eflector המבטיחה חלק להפיץ,יפה הניגוד focusable צדדיות אחד. 【כיצד האור עובר】האור הראשון נוסע על רפלקטור ואז להקפיץ outwardto מכה את הנושא.עקומת משקף את קרני מסוימים anglesdepending על האור עמדה.כאשר האור placedinward, מפוזרים קרני נמתח בצורה ממוקדת andnarrow קרן עם חדות נהדרת; כאשר במוקד, raysbeing collimated פלט מקבילי אור לשמור bothstrength וחלקות. 【אור בולט מאסטר】תוכל להתרשם מרהיב של אפקטים של אור itprovides.צללים להיות יצוק תחושה של gorgeoussculpturing על אלגנטי ממדיות.עשיר ניגוד יכולים להשיג בזמן טונאלי אזורים להיות מואר באופן שווה, עם עומק,פרטים קסמי התמזגו בחתיכה אחת.ותוסס colorswell נשמר כוח ההשפעה.מה עוד, theoverall האינטנסיביות מתכוונן שלך ואסתטיקה ויזואלית.הטוב ביותר עבור אופנה, יופי, בסדר-אמנות, otherartistic היצירות. 【24 גשר בשיניים】24 גשר אומר מספר גדול של משתקף לוחות thatmakes את צירוף קרוב ככל מעגלי המקור, ובכך moreefficient הנשק לשים את הכוח שלך כדי להשתמש טוב.Eventcoverage של איכות האור אלגנטי עם איזון טונאלי כל צלם מקצועי לעולם החלומות של nowwithin שלך להגיע. 【קטן מתאם טבעת】 המתאם הטבעת שמחבר את אור הראש designedwith בקוטר קטן, אז כדי לא לחסום את כל אור פלט formore יעיל תאורה.P68 קיט, P88 קיט, P128 קיט,P158 קיט.

פרטים נוספים

מבחר קונים