• לאחרונה
ZHGYD נייר במגרסה, 60 דקות כבדים לחתוך CD, כרטיס אשראי שרדר מכונת משרד גדול לשימוש ביתי, צבע : לבן, גודל : 33 * 23 * 49cm)

ZHGYD נייר במגרסה, 60 דקות כבדים לחתוך CD, כרטיס אשראי שרדר מכונת משרד גדול לשימוש ביתי, צבע : לבן, גודל : 33 * 23 * 49cm)

ILS 96.30
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

★【עמיד מוצק מכונת חיתוך】 : 8 חתיכות (גודל A4 75 ג '/מ ר2) קצוץ לחתוך נייר גרוס; הקש את הנייר לתוך חלקיקים קטנים של 2x12 מ " מ.מתאים למשפחות, משרדים קטנים, בתי דפוס, מוסדות מחקר וסודי יחידות. ★【שעות עבודה ופעולות】 : פעולה רציפה של עד 10 דקות, ללא צורך להחנות מספר גדול של מסמכים, הרס לחלוטין 700 דפים עם פטנט מערכת הקירור.אוטומטי להתחיל ידנית הפוכה, ניקוי הסתימה, תרמית מערכת הגנה כדי למנוע את מנוע מתחמם יתר על המידה. ★【נייר רב-נייר】 : הורס את כל המידע הסודי, כולל דיסקים, כרטיסי אשראי, מהדקי נייר, סיכות (אחד בכל פעם), קורע את הנייר לחתיכות קטנות של 2 מ "מ x 12 מ" מ. ★【קיבולת גדולה】 : 16 ליטר זבל יכול להחזיק 1800 גיליונות של נייר בגודל A4, וזה לא לרוקן את הזבל.נוח להתמודד עם עיצוב קל הרמת שבור חלק לרוקן את פסולת המיחזור. ★【שירות】 : אם יש לך שאלות, אנא אל תהסס לפנות אלינו ואנו לפתור את הבעיה תוך 24 שעות.גבוהה באיכות מוצרים חדשניים ובמועד לאחר שירות ומכירות תמיד עיקר משימתנו!אתה יכול ליהנות מוצרים נפלאים!. ◆ הזה מגרסה מספק את הפשרה הטובה ביותר בין מחיר וביצועים עבור הבית שלך, במשרד הקטן.◆זה יכול לחלק את המידע הסודי שלך (כגון דוחות בנק, ביטוח, מס הישן טפסים) לתוך 6 מאוד קטעים קטנים, החל בגודל 75 ג '/מ ר2 עד 2 מ " מ (אבטחה דירוג P-4).למנוע את הזהות שלך נגנב, המידע האישי◆זה יכול לפעול במשך 10 דקות andrequires מספר גדול של מסמכים כדי לשמש.פטנט מערכת קירור לגמרי הורס 700 גיליונות של נייר.▲מגרסה היכולת : 8 דפים/זמן▲שרדר, קיבולת : 16 L▲שרדר שיטה : קטע▲שרדר סוג : חשמל שרדר▲גודל : 33*23*49cm (13*9*19 ס " מ)▲משקל : 9kg▲הערה : מוצר זה מוכר רק מגרסות ואינו מכיל מוצרים אחרים.אם יש לך שאלות על המוצר, אנא צור איתי קשר, אנחנו ניצור איתך קשר בתוך 24 שעות לתת לך תשובה מספקת.

פרטים נוספים

מבחר קונים