• לאחרונה
LIACELEE זה Samll מתכת לטפל מושלם לשימוש על מגירות, דלתות מוסך, ארונות, גדרות. זה מגיע עם שני גדלים שונים ברגים.(2 חבילות)

LIACELEE זה Samll מתכת לטפל מושלם לשימוש על מגירות, דלתות מוסך, ארונות, גדרות. זה מגיע עם שני גדלים שונים ברגים.(2 חבילות)

ILS 14.98
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

✔【לשפוך ידית הדלת】 : גדר דלת דלת הארון למשוך מסך דלתות דלת האסם להתמודד עם בלאק מטאל הדלת. משוך את הידית מתאימה לכל מיני סוגים של דלתות, מגירות ,ריהוט מסך דלתות הבתים. ✔【קשת הדלת למשוך】 : קשת עיצוב קל לאחיזה,את גודל גדול הוא הוסיף על ידו אישור. ✔【משוך את הידית חומר】 : שחור ידיות עשויות פרימיום פלדה,מיוצר מ-1 מ " מ עובי קר התגלגל פלדה נבנה גם על זמן השימוש היומי. ✔【שחור הדלת. משוך את הידית】 : גודל 5.5"×1.29"×4.33". ✔【החובה כבדה להתמודד עם】 : שביעות רצון מובטחת : אנחנו רוצים לקוחות מרוצים, כך שביעות הרצון שלך היא בראש סדר העדיפויות שלנו.מסיבה כלשהי, אנו מציעים לא טרחה, אין שאלות הכסף בחזרה להבטיח.ספינות מארה"!. ★ברוכים הבאים החומרה הדלת. משוך חנות של LIACELEE.★אנו מתמחים בייצור ובמכירה של מגוון ידיות.אתם מוזמנים לקנות לנו ידית ממתכת עבור החווה מטפל,דלת המוסך מטפל ,השער ידיות עבור גדרות עץ חיצוני,ברזל ידית הדלת, דלת האסם להתמודד עם,תעשייתי הקבינט מושך,ענף מגירה מושך,מסך דלתות בתים,דלת הארון מושך,קטנים להתמודד עם,דלת עליית הגג למשוך,הספרייה מגירה מושך,מסך הדלת. משוך את הידית,הזזה הדלת. משוך את הידית.★היתרון העיקרי שלנו להתמודד : אין חלודה! ★שני גדלים שונים של ברגים יכול להיות מיושם על לוחות בעוביים שונים!.

פרטים נוספים

מבחר קונים