• לאחרונה
WSXG חימום חשמלי, כרית מחמד משטח חימום עם ללעוס עמיד כבל הגנה על התחממות יתר. מתאים לעסקים קטנים ובינוניים חתולים וכלבים.

WSXG חימום חשמלי, כרית מחמד משטח חימום עם ללעוס עמיד כבל הגנה על התחממות יתר. מתאים לעסקים קטנים ובינוניים חתולים וכלבים.

ILS 139.65
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

❤ מיועד בינוני & חיות מחמד קטנות - נמדד 11.8 x 15.7 ס "מ(30 x 40 ס" מ), עמיד מחומם מחצלת הוא תוכנן במיוחד עבור כלבים במשקל בין 10 – 30 ק " ג.זה אידיאלי חימום שטיח או מחצלת חימום עבור חיות מחמד בכירה, דלקת פרקים חיות מחמד, חדש נולד חיות מחמד, חיות מחמד בהריון או בעלי חיים מחלים ממחלה או פציעה. ❤ אנטי-הלם חשמלי : בטוח עבור חיות מחמד.נירוסטה אנטי-ביס צינור.פני השטח של כבל החשמל הוא עטף את רצועת פלדה.למנוע ביעילות חיות מחמד מ נוגס חוטים, מונע את הסיכון של חיות מחמד מקבל הלם חשמלי.אבל כדאי לקחת את חיית המחמד שלך הרחק את חוטי כאשר הם נושכים את החוטים. ❤ בקרת טמפרטורה מבטיח את בטיחות : על מנת למנוע את כרית החימום מפני התחממות יתר, נוסיף בקרת טמפרטורה חוט.אם הטמפרטורה עולה על שלך להגדיר טמפרטורה, התרמוסטט מפסיק את החימום מוריד את הטמפרטורה.מה עוד, אם הטמפרטורה התחממות יתר על ידי תאונה, בקרת טמפרטורה החוט לקטוע את מעגל אשר יכול לספק משטח בטיחות עבור חיות המחמד שלכם. ❤ אוטומטי כיבוי/ספק כוח : כאשר מחוון חימום מבוטלת, האיזון הוא הגיע, את המוצר באופן אוטומטי, כבוי, ולאחר החימום הוא הפסיק.כאשר המוצר הוא נמוך יותר מאשר להגדיר טמפרטורה, אספקת חשמל חימום באופן אוטומטי מחדש באופן מיידי. ❤ מחמד החימום נותן את חיית המחמד שלך נכונה חם בחורף קר, המאפשר לו לחיות בבית חם ונוח לסביבה.יכול לשמש לבד או את חיית המחמד הבית, הקן.זה לא רק עבור חיות מחמד.זה גם יכול להביא לך חום כאשר אתה צריך את זה.חומר : clothcolor : blue Weight : משקל נטו : 0.52 kg Size : 30 ס " מ*40cm Power : 15 WNote : המוצר צריך להיות מכוסה עם חיות מחמד או מאמרים על שמיכה חשמלית.אם חשוף לאוויר, הטמפרטורה תישאר נמוכה, גורם הטמפרטורה לא לעלות.אם יש לך שאלות על המוצר, אנא צור איתנו קשר בהקדם האפשרי, צוות המקצועי שלנו יענה לך תוך 24 שעות.

פרטים נוספים

מבחר קונים