• לאחרונה
SONOFF בסיסי R2 חכם WiFi להחליף עובד עם אמזון Alexa, Google עוזר IFTTT, לא האב הנדרשת, תמיכת LAN Control, קל ובטוח ההתקנה(4-Pack)

SONOFF בסיסי R2 חכם WiFi להחליף עובד עם אמזון Alexa, Google עוזר IFTTT, לא האב הנדרשת, תמיכת LAN Control, קל ובטוח ההתקנה(4-Pack)

ILS 59.84
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

【 יישום שליטה מרחוק 】e We Link APP מאפשר לך לשלוט בכל SONOFF מכשירים לשום מקום עם ברז אחד באמצעות i OS & אנדרואיד טלפון חכם, ללא הגבלת מרחק.אתה יכול גם לעקוב אחר המכשירים בזמן אמת מצב בכל עת. 【 לוח בקרה אוטומטית 】על ידי presetting טיימרים או לוחות זמנים על e We Link האפליקציה, מנורה יכולה להיות באופן אוטומטי מופעל/כיבוי, בזמן מסוים.להפוך את מכשירי חשמל ביתיים באמצעות 3 תזמון סוגים : מתוכנן תזמון, הספירה לאחור תזמון לולאה תזמון. 【 חכם זירת 】 אתה יכול ליצור חכמה סצנות מנת שאף אחד SONOFF המכשיר יכול להפעיל/כיבוי עוד אחד או לאסוף מספר מכשירים לקבוצה אחת והקש כדי להפעיל אותם ביחד. 【 ללא ידיים שליטה קולית 】SONOFF בסיסי Wi Fi מעבר זה תואם עם אלקסה ( אקו/אקו נקודה/ ברז) ואת הבית של Google עוזר.זה מאפשר לך להשתמש בקולך כדי לשלוט המכשירים בבית וליהנות ידיים-ניסיון חינם. 【הערה】 1.בבקשה לנתק את החשמל לפני התקנת המכשיר. 2.הנתב חייב להיות 2.4 GHz (5.0 GHz Wi Fi הוא לא נתמך), אבל אין הגבלה על טלפון חכם רשת (2 G/3 G/4 G/Wi Fi רשת זה בסדר). 3.השתמש LAN פונקציית בקרת כדי להפעיל/לכבות את המכשיר כאשר Wi Fi לא יכול לגשת לאינטרנט.זכור לשמור על חיבור Wi Fi בין הנתב, SONOFF המכשיר e We Link app כאשר באמצעות LAN.הורד "e We Link" האפליקציה ב-APP Store עבור i OS או ב-Google play עבור אנדרואיד.לנתק את החשמל לפני התקנת המכשיר.אז כוח זה לאחר השלמת ההתקנה.לחץ על הכפתור במשך 5 שניות עד ירוק LED מהבהב מהר.זה יהיה אוטומטי-חיפוש ולחבר את המכשיר.קלט Wi Fi בבית SSID וסיסמא.שם ההתקן כדי להשלים. 1. הקש על "e We Link בית חכם"על אלקסה האפליקציה, או "חכם אנחנו הקישור" על הבית של Google App. 2. הזן את e We Link חשבון והיכנס. 3. כל המכשירים נתמכים על ידי שליטה קולית תחת החשבון שלך להציג על אלקסה אפליקציה או הבית של Google App. 4. שם את מכשירים כדי להשלים. 5. עכשיו, לשלוט על התקנים מחוברים עם פקודות קוליות. "אלקסה, להדליק את האור". "היי גוגל, לכבות את חדר השינה האור".

פרטים נוספים

מבחר קונים