• לאחרונה
beafourtony פרימיום ואקום שקיות אחסון. ואקום דחיסת אחסון שקיות עם משאבת יד. כפול-Zip חותם משולש לאטום טורבו-שסתום מקס לחיסכון במקום. 80% אחסון נוסף!(24 X 31Inches, 5-Pack)

beafourtony פרימיום ואקום שקיות אחסון. ואקום דחיסת אחסון שקיות עם משאבת יד. כפול-Zip חותם משולש לאטום טורבו-שסתום מקס לחיסכון

ILS 23.98
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

PEVA.עמיד, עבה חומר : ואקום לאטום שקיות בגדים עשויים נוסף עבה וגמיש הרשות הפלסטינית לשמור על פריטים בכל הקטנת גודל כדי להציל את שטח האחסון שלך.שלנו beafourtony ואקום דחיסה תיק זמין במגוון רחב של אפשרויות גודל, אלה ואקום אוטם שקיות שימושי כאשר אתה נמצא בנסיעות או עובר או בהחלפת בגדים עונתיים בארון שלך, יצירת עד 80 Percent יותר שטח אחסון.בגדים, מצעים, במיוחד, שמיכות פוך, כריות, שמיכות ומגבות לקחת כמות עצומה של מרחב בחדר.עם אלה שקיות אחסון ואקום, האוויר בתוך פריטים אלה הוא נשאב, ו שלהם מגושם גודל מצטמצם לכדי חלקיק הראשונית שלהם נפח.החלל התיקים גם לשמור פריטים משם מפני לחות ואבק, המאפשר לך לאחסן אותם על פני תקופה ארוכה של זמן.כפול Zip לטווח ארוך פתרונות איטום, כפול zip חותם עשוי להיות יותר בקו אחד עם הציפיות שלך.אוויר לא נכנס בשקיות לשמור אותם סופר קומפקטי, חזק לתקופה ממושכת.משולש לאטום שסתום space saver שקיות אחסון מגיעים עם משולש לאטום שסתום, מספק אוויר בידוד אחסון לטווח ארוך, אין כובע כל שסתום לפגיעה פקק הגומי, את חוט פנימי מאשר כי הכובע הוא מאובטח לחלוטין ומתוח.הערה : אל תסיר את פקק הגומי ואקום הבחירות האלה שקיות ואקום תואם את כל שואב אבק, צינור, לאפשר לך vac לארוז את התיקים מיני.נייד משאבת היא בחירה מצוינת אל חנות מזון, עור או פרווה הפריטים בשקיות האלו לא לאחסן פריטים עם פינות חדות.לוודא כי כל הפריטים יבש לפני אורזת אותם.להימנע מעל המילוי מעבר למקסימום נפח קו, השתמש במספר התיקים במקום. 4. כדי להבטיח את רוכסן אטום לחלוטין, להחליק את האצבעות שלך לאורך הרוכסן המסלול, לחץ למטה.אתה אמור להיות מסוגל להרגיש אם יש אזורים שהם לא חתומים. 5. ודא את פקק הגומי הוא מצויד. 100% שביעות רצון : אם המוצרים לא לענות על הדרישה שלך, פשוט צור איתנו קשר ונעזור לפתור את זה תוך 24 שעות.אתה לא לוקח את הסיכון על-ידי הזמנת היום!.

פרטים נוספים

מבחר קונים