• לאחרונה
skysen 6FT אחת דלת הזזה דלת האסם חומרה מסלול ערכת שחור עם 2 יח 'קרוב רך מנגנון,1 PC אסם ידית הדלת,1 יח' דלת האסם, קומה מדריך (שאני מעצב.)

skysen 6FT אחת דלת הזזה דלת האסם חומרה מסלול ערכת שחור עם 2 יח 'קרוב רך מנגנון,1 PC אסם ידית הדלת,1 יח' דלת האסם, קומה מדריך

ILS 88.50
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

[דלת האסם חומרה קיט] מצב : חדש; חומר : פלדת פחמן; משטח : שחור מצופה אבקה; הדלת קיבולת משקל : 265 ק "ג; להתאים את פאנל הדלת רוחב : עד 36"; עובי הדלת : 1-3/8" כדי 1-3/4";. [חבילה כללה] 2*3ft המסלול,5*קיר מפריד; 2*הדלת בסימפטומים ולא במחלה עצמה; 2*רולר; 2*כובע הסוף; 1*קומה מדריך; 1*צעד אחר צעד במדריך;2 x רך קרוב מנגנון;1 x אסם ידית הדלת ;1 x לשדרג את דלת האסם, קומה מדריך. [קל להתקנה] טרום קדח חור spacer הוא 16",צעד אחר צעד הוראות.ההוראה שלנו הוא רישום בכל שלב התקנה, אתה יכול לעשות את זה צעד אחר צעד, זה קל מאוד כאשר אתה מתקין את דלת האסם חומרה."במקרה אתה מקבל כל בעיה או חלקים חסרים, במהלך ההתקנה ,אנא אל תהססו לפנות אלינו.". [חשוב] "רק חומרה קיט כולל, דלתות האסם לא נכללו.". [למה לבחור בנו את איכות סופר דלת האסם חומרה קיט כאן ,הציוד נבדק במפעל לפני המשלוח,העביר 100,000 פעמים פתיחה וסגירה מבחן. 6ft דלת האסם קיט +2pcs קרוב רך מנגנון+1 יח 'דלת האסם לטפל+1 יח' דלת האסם, קומה מדריך.

פרטים נוספים

מבחר קונים