• לאחרונה
Dolity דיגיטלי דג אוכל מזין דגים אוכל מיכל אקווריום אביזר

Dolity דיגיטלי דג אוכל מזין דגים אוכל מיכל אקווריום אביזר

ILS 58.48
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

* מסך LCD גדול עם תצוגת זמן.קל לשלוט.מחוון סוללה נמוך לנוחות.מופעל על ידי סוללה. * עם עיצוב ייחודי של דגים חלוקת מזון, אנטי-cogging מערכת, יכולים לשמור את האוכל לדגים מפני דליפה.אטום דג דגן הדלת בצורה יעילה יכול למנוע אדי מים הסתננות, לשמור על מזון דגים יבש. * תכולת מזין הוא 80 גרם, 1-9g לכל ארוחה.אתה יכול להגדיר את מספר ארוחות ליום (רק להגדיר את כל נקודת זמן), לפחות הוא 1 כרך, בעוד ביותר הוא 9 כרך.להאכיל את הזמן עד 4 פעמים ביום.מקסימום ניתן להגדיר עד 99 ימים * ייחודי הלם עיצוב, שם יש ארבע כוסות יניקה בתחתית, אז זה יכול להיות fimly נשאב על החלק העליון של האקווריום או יכולים להשתמש גם בסוגריים כדי להחזיק אנכית ליד האקווריום. * חל רק על קטן פרטנית אוכל של דגים, ניתן להשתמש רק על-ידי קטן househould האקווריום, לא מתאים גדולים בריכת דגים או אקווריום.אנחנו מוכרים מותג חדש 100% ואיכות גבוהה של מוצרים.אתה יכול לקבל מה שאתה רוצה כאן במחיר תחרותי!אל תהסס, פשוט לקנות את זה!תיאור : - ייחודי הלם עיצוב, שם יש ארבע כוסות יניקה בתחתית, אז זה יכול להיות fimly נשאב על החלק העליון של האקווריום או יכולים להשתמש גם בסוגריים כדי להחזיק אנכית ליד האקווריום. - הקיבולת של מזין הוא 80 גרם, 1-9g לכל ארוחה.אתה יכול להגדיר את מספר ארוחות ליום (רק להגדיר את כל נקודת זמן), לפחות הוא 1 כרך, בעוד ביותר הוא 9 כרך.להאכיל את הזמן עד 4 פעמים ביום.מקסימום ניתן להגדיר עד 99 ימים - עם עיצוב ייחודי של דגים חלוקת מזון, אנטי-cogging מערכת, יכולים לשמור את האוכל לדגים מפני דליפה.אטום דג דגן הדלת בצורה יעילה יכול למנוע אדי מים הסתננות, לשמור על מזון דגים יבש. - מסך LCD גדול עם תצוגת זמן.קל לשלוט.מחוון סוללה נמוך לנוחות.מופעל על ידי סוללה - רק החלים קטן פרטנית אוכל של דגים, ניתן להשתמש רק על-ידי קטן househould האקווריום, לא מתאים גדולים בריכת דגים או אקווריום.מפרט : חומר : פלסטיק ABS - גודל המוצר : Approx. 150x100x80mm/5.91x3.94x3.15 אינץ - סוללה : 2 סעיף לא.5 batteries Package כולל : 1 חתיכה דיגיטלי מזון דגים Feeder Note : מאז את הגודל מעל נמדד על ידי היד, הגודל של המוצר בפועל עשוי להיות מעט שונה בגודל מעל.Dueto על אפקטים של תאורה, הגדרות צג, וכו'.יכול להיות someslight משנה את הצבע של התמונות לבין המוצר בפועל.

פרטים נוספים

- Material:
ABS Plastic
- Product Size:
Approx. 150x100x80mm/5.91x3.94x3.15 inch
- Battery:
2 section NO.5 batteries
Package Includes:
1 Piece Digital Fish Food Feeder :
Since the size above is measured by hand, the size of the actual item could be slightly different from the size above. :
Dueto the lighting effects, monitor settings, etc. There could be someslight difference in the color of the pictures and the actual item. :

מבחר קונים