• לאחרונה
Portapack H2, מקצועי רדיו המשדר עם 3.2 ב-TFT מסך עבור תקשורת

Portapack H2, מקצועי רדיו המשדר עם 3.2 ב-TFT מסך עבור תקשורת

ILS 415.63
כמות סחורה
זמין לפי בקשה

קול הופעל מכשיר קשר רדיו : באמצעות 3.5 מ "מ אודיו ג' ק, המשדר יכול גם לשמש כסטנדרט דיבור או קול הופעל מכשיר קשר רדיו.בסיסי מפרט טכני : זה HRP01 מלא בהשתתפות-משדר רדיו עם 3.2 ב-TFT 240 x 320 מסך.לחייג : חבר את המיקרופון לתוך אודיו ג ' ק, פשוט לחץ והחזק את הכפתור בצד ימין, השולח יכול לחייג.ללכוד את האות האלחוטי : המשדר הזה יכול בקלות ללכוד ולשחזר את האות האלחוטי מבית ISM band שליטה מרחוק.NFM wאנטנת fm אותות שמע : אתה יכול בקלות לשמוע סטנדרטי NFM ו wאנטנת fm אותות שמע על ידי חיבור רמקול כדי 3.5 מ "מ אודיו ג' ק של המשדר.תכונה : 1. קול הופעל מכשיר קשר רדיו : באמצעות 3.5 מ "מ אודיו ג' ק, המשדר יכול גם לשמש כסטנדרט דיבור או קול הופעל מכשיר קשר רדיו.2. לחייג : חבר את המיקרופון לתוך אודיו ג ' ק, פשוט לחץ והחזק את הכפתור בצד ימין, השולח יכול לחייג.3. NFM wאנטנת fm אותות שמע : אתה יכול בקלות לשמוע סטנדרטי NFM ו wאנטנת fm אותות שמע על ידי חיבור רמקול כדי 3.5 מ "מ אודיו ג' ק של המשדר.4. ללכוד את האות האלחוטי : המשדר הזה יכול בקלות ללכוד ולשחזר את האות האלחוטי מבית ISM band שליטה מרחוק.5. בסיסי מפרט טכני : זה HRP01 מלא בהשתתפות-משדר רדיו עם 3.2 ב-TFT 240 x 320 מסך.כיצד להשתמש : עיין במדריך למשתמש עבור הפעולה.מפרט : סוג פריט : Portapack H2 Material : ABS+LCDPurpose : רדיו Transceiver Colour : White Antenna קבלת טווח תדרים : 1 MHz-6 GHz Capture שידור חוזר : אחד הדברים הטובים ביותר על Porta Pack זה יכול בקלות ללכוד ולשחזר את האות האלחוטי מבית ISM band שליטה מרחוק.ליצור מציאה.אתה רק צריך להזין את "לתפוס" תפריט, להגדיר את התדר של השלט-רחוק, מפתח, לחץ על " אדום "R" על כפתור הקלטה, ולאחר מכן הקש על מקש בשלט הרחוק.ואז לעצור את ההקלטה, כדי לשמור את כרטיס אחסון.עכשיו אתה יכול להזין את השידור החוזר תפריט, בחר את הקובץ שהקלטת זה עתה ולחץ על play.בדיוק את אותו האות יהיה מועבר דרך האוויר, למעשה מחליף את השלט רחוק מפתח.

פרטים נוספים

Item Type:
Portapack H2
Material:
ABS+LCD
Purpose:
Radio Transceiver
Colour:
White
Antenna Receiving Frequency Range:
1MHz-6GHz
Capture Replay:
One of the best things about PortaPack is that can easily capture and replay the wireless signal from the ISM band remote control. :
Create a catch. You only need to enter the Catching menu, set the frequency of the remote control key, press the red R recording button, and then press the key on the remote control. :
Then stop recording to save to the storage card. :
Now you can enter the replay menu, select the file you just recorded and click play. The exact same signal will be transmitted through the air, effectively replacing your remote control key. :

מבחר קונים